Psychologia uczuć, emocji, zdrowia psychicznego,higiena psychiczna człowieka,psychologia dla każdego,na codzień,uczucia przyjemne i nieprzyjemne,po rozstaniu,po zdradzie

Psychologia uczuć forum.


#1 2012-08-27 13:55:42

administrator

Administrator

Zarejestrowany: 2010-01-30
Posty: 73
Punktów :   

W naszej kulturze nie lubią czekać.

O ile na poziomie świadomym Ja czułam się bardzo zmieszany i zniechęceni, mój nieprzytomny nie martwi się wcale. . . znała moją prawdziwą obietnicę! Optymizm z tego snu pomogła przeprowadzić mnie przez wiele trudnych dni od tego czasu.

10. Praktyka "Active czeka." "Cała mądrość ludzka jest podsumować w dwóch słowach: czekać i mieć nadzieję", napisał Aleksander Dumas.

W naszej kulturze nie lubią czekać. Ale jednym z powodów, dlaczego nie, jak to jest, bo nie wiem, jak to zrobić. Słyszałeś kursu zatytułowanego "101 oczekujących?" Oczywiście, że nie? Ludzie nie uczą, bo nie chcą się robić to w pierwszej kolejności!

Większość ludzi myśli o czekających jako bierny działalności, w których są one zobowiązane do usiąść i nic nie robić. Nic nie jest dalsze od prawdy. Oczekiwanie to czas aktywności? Ale aktywność innego rodzaju.

Jeśli praktykujesz wszystkie kroki opisane powyżej, będziesz robił aktywnego oczekiwania. Aktywne czekanie oznacza dbanie o siebie, dostrzegając potrzeby innych, szukając możliwości, szukając wsparcia, zabawa, biorąc dzień na raz, i zwracając uwagę na świadome i nieświadome sygnały wysyłane przez wszechświat, aby przenieść się do przodu w swoim życiu. Prędzej czy później, Twój obraz życie będzie żel, a po przeniesieniu do przodu do kolejnej fazy.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Betonové jímky Klatovy septiky Oтeли Ражань internet stryszawa Stegna hotele