Psychologia uczuć, emocji, zdrowia psychicznego,higiena psychiczna człowieka,psychologia dla każdego,na codzień,uczucia przyjemne i nieprzyjemne,po rozstaniu,po zdradzie

Psychologia uczuć forum.


#1 2012-08-27 13:55:52

administrator

Administrator

Zarejestrowany: 2010-01-30
Posty: 73
Punktów :   

Zwróć uwagę na nieświadomości.

9. Zwróć uwagę na nieświadomości. Wszyscy mamy wewnętrzną mądrość, których nie jesteśmy świadomi. Sny i marzenia często dostarczają wskazówek co do przyszłego kierunku. Naucz się czytać język swojej nieświadomej zawarte w twoich snach. Jeśli jesteś duchowo zorientowany człowiek, jest to dobry czas, aby spędzić trochę czasu na modlitwie, wzywając Boga, aby być aktywnym w życiu, zarówno na poziomie świadomym i nieświadomym.

Na początku mojej ostatniej fazie przejściowej, miałem ważny sen. Byłem na drugim piętrze naszego domu, gdy nagle zdałem sobie sprawę, że nie było w górę schody, że nigdy nie zauważyłem wcześniej. Z podniecenia montażu, I wstąpił po schodach i znalazł duży pustą przestrzeń na poddaszu, który był w stanie ruinę. Uważam, że to sen, pełen nadziei? Dla mnie to wskazuje, że miałem dużą ilość niewykorzystanego potencjału twórczego i że nadszedł czas, aby się tam tłoczno i ​​używać!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ehotelsreviews.com Hotels Sawtell noclegi nad morzem